LietuviųLietuvių

Savybės:

IGK 130 yra tirpiklių neturintis sandariklis ir klijai, specialiai sukurti sandarinti ir jungti dvigubo stiklo paketus. IGK 130 sudėtyje nėra gyvsidabrio turinčių katalizatorių. Produktą galima tepti tiesiai ant stiklo ir ant rėmų, nenaudojant grunto, pagal standartines naudojimo rekomendacijas.

 

Dėl ypatingų reologinių savybių, IGK 130 puikiai tinka automatiniams įrenginiams bei rankiniams pistoletams. Mūsų specialistams bus malonu Jums padėti, sprendžiant klausimus, susijusius su ypatingais parametrais, esant trumpesniam ar ilgesniam džiūvimo laikui.

 

Naudojimas:

IGK 130 gali būti naudojamas su visomis standartinėmis pusiau automatinėmis, 2-komponenčio maišymo ir paskirstymo mašinomis, kuriose gali būti naudojami skysti ar tąsūs B komponentai.

Mišinio santykis 10:1 pagal tūrį = 100:7,1 pagal svorį.

IGK 130 patogus naudoti mašinoms ir vartotojui, nevarvantis ir lengvai atplėšiamas net naudojant aukštesnėje temperatūroje.

IGK 130 netinka naudoti su sandarikliais polisulfido pagrindu. Jei sandarinimo įrangoje prieš tai buvo naudojamas polisulfido sandariklis, prieš naudodami IGK 130, kruopščiai jį nuvalykite.

Klijuojami paviršiai turi būti švarūs, sausi, be riebalų ir tepalų. IGK 130 prisitvirtina prie visų standartinių paviršių, naudojamų dvigubo stiklo paketų pramonėje. Kaip nustatyta GMI, gamyboje naudojamos medžiagos turi būti tikrinamos kiekvieną dieną, dėl to, kad rėmo kokybė gali kisti. Jei turite klausimų, kreipkitės į techninio aptarnavimo skyrių.

Montuojant dvigubo paketo stiklus, naudokite tik jiems tinkamus sandariklius. Patikrinkite gamintojų pateikiamas sandariklių atitikties deklaracijas, esančias ant pakuočių ir duomenų lapuose. Tai galioja ir visoms kitoms medžiagoms, galinčioms turėti tiesioginį sąlytį su sandarikliu. 

Klausti apie prekę
Privalomi laukai - *

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje.
Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Sutinku ×