LietuviųLietuvių

Apie mus

  AB „Glastech“ buvo įkurta 1997 metais Vilniuje, kaip viena iš Suomijos kapitalo „Glastech“ įmonių grupės narių. „Glastech“ įmonių grupė stiklo apdirbimo pramonėje veikė jau nuo 1989 metų, aktyviai didino rinką ir kūrė padalinius įvairiose šalyse, kad galėtų kuo greičiau, kokybiškiau patenkinti vis didėjančius stiklo paketų gamintojų, stiklintojų bei kitų klientų poreikius.

GLASTECH ĮKURTA 1997
GLASTECH ĮKURTA 1997
1987
Nuo įkūrimo metų

1987 įkurta „Glastech Eesti“ AS, kurios akcininkė Suomijos kompanija „Glastech“ OY.

2002
Suomijos kompanija

Nuo 2002 metų, Suomijos kompaniją „Glastech“ OY, taigi ir visą „Glastech“ įmonių grupę, turėjusią padalinių Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Leituvoje, Rusijoje, Ukrainoje ir kartu turėjusią per 20 mln. EUR pardavimų apyvartą, įsigijo Suomijos „Kaukomarkkinat“ OY įmonė, taip išplėsdama savo veiklą ir statybų pramonėje.

2007
"Kesko Corporation" grupės

2007 m. vasario mėn. 20 d. „Kesko Corporation“ grupės įmonė „Kauko-Telko“ Ltd (anksčiau „Kaukomarkkinat“), pardavė nuosavybės teises į „Glastech“ OY, tuo pačiu ir į jai pavaldžias likusias „Glastech“ ženklo įmones: „Glastech Eesti“ AS, „Glastech“ SIA ir „Glastech“ UAB (trečiųjų šalių „Glastech“ įmonės buvo likviduotos) 1946 metais įkurtam Suomijos koncernui „Projecta“, kuris yra vienas didžiausių stiklo, aliuminio ir medienos pramonės įrangos tiekėjų, aprūpinantis daugiau kaip aštuoniasdešimt pažangiausių verslo įmonių.

2011
Savarankiška lietuviško kapitalo įmonė

2008 metais prasidėjusi krizė turėjo didelės įtakos statybų verslui, atitinkamai ir „Glastech“ įmonių rezultatams, todėl grupė buvo priversta mažinti veiklos kaštus. Prie įvairių nuostolių mažinimo būdų 2009 metais „Glastech“ grupė sustabdė Latvijos įmonės „Glastech“ SIA veiklą. 2011 m. „Glastech“ UAB akcijų paketas parduotas privačiam akcininkui ir ji tapo savarankiška lietuviško kapitalo įmone.

2012
Pasirašytos atstovavimo sutartys

2012 m. pasirašytos atstovavimo sutartys Lietuvos rinkoje su „Technoform Glass Insulation“ GmbH, „Artifex“ Dr. Lohmann GmbH & Co, taip pat su pasaulinio masto stiklo paketų įrengimų gamintoju Bystronic Lenhardt GmbH.

2015
Veiklos pobūdis beveik nesikeitė

Daug metų dirbame su tokiais prekiniais ženklais kaip “Profilglass”, “Eduard Kronenberg”, “IGK”, “Grace” ir kitais. Nuo pat „Glastech“ UAB įkūrimo 1997 metais, veiklos pobūdis beveik nesikeitė. Įmonė visuomet užsiėmė daugiausia didmenine prekyba stiklo apdirbimo bei stiklo paketų gamybai, profilių apdirbimui reikalingomis medžiagomis, įrankiais, įrengimais. 2015 m. pasirašyta atstovavimo sutartis su profilių apdirbimo įrangos gamybos lyderiu - kompanija “ Elumatec” AG.

TURĖDAMA ILGAMETĖS VERSLO PATIRTIES, RYŠIŲ, "GLASTECH" TOLIAU SĖKMINGAI AUGA

   Įmonės produktų asortimentą sudaro stiklo paketų profiliai, jų priedai, mastikos, absorbentai, stiklinimo juostos, tarpinės, įvairūs įrankiai stiklinimui, valikliai, šlifavimo, poliravimo diskai, deimantiniai grąžtai ir t.t. Bendradarbiaudami su geriausiais įrangos gamintojais mūsų įmonė  aprūpina PVC, aliuminio langų, durų, fasadų gamintojus reikalinga įranga, medžiagomis ir įrankiais., „Glastech“ konsultuoja, siūlo sprendimus šiai pramonės šakai.

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje.
Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Sutinku ×