LietuviųLietuvių

PROGRAMINĖ ĮRANGA eluCad

Prekės kodas: PROGRAMINĖ ĮRANGA

Pristatymo terminas: 2-3 savaitės

elusoft GmbH - Sprendimai pažangiam ir ekonomiškam profilių apdorojimui

eluCad leidžia lengvai programuoti profilių apdirbimo centrus. Ši patogi programinė įranga suprojektuota taip, kad vartotojas neprivalėtų tiesiogiai programuoti naudojant ISO kodą - visa tai yra duomenų įvedimas į logiškai struktūrizuotą grafinę vartotojo sąsają. Programos valdymas yra intuityvus, gali būti pritaikytas ir pasižymi išskirtiniu funkcionalumu. 3D suteikia aiškų vaizdą, rodydamas suprojektuotas dalis realiai ekrane. Profilių apdorojimo programinė įranga gali priimti duomenis iš skirtingų dizaino programų ir juos apdoroti. eluCad generuoja apdirbimo programą ir optimizuoja pasirinkto profilio apdirbimo centro įrankius ir apdirbimo eigą. Susidūrimo apsauga padeda išvengti brangių mašinų gedimų ir prarasto brangaus laiko. Programoje galima greitai ir lengvai sukurti naujus įrankius.


Atpažinkite ir programuokite apdorojimo užduotis automatiškai

 Didžiausia nauda, ​​kurią gauna mūsų klientas, priklauso nuo  mūsų komandos praktinės patirties: Ją sudaro patyrę specialistai, kurie naudojasi savo kūrybiškumu, praktine patirtimi ir aistra, siekdami kurti tikslius sprendimus. Šios savybės leido komandai užimti ir išlaikyti pagrindinį vaidmenį, ką jie ir daro geriausiai. Nuolat besikeičianti gaminių įvairovė, kurią siūlo mūsų klientai, reikalauja nuolatinio elusoft prisitaikymo prie naujovių. Komanda yra pasirengusi priimti iššūkius. Vienas svarbiausių akcentų yra 3D konverteris, kuris per kelias sekundes atpažįsta ir užprogramuoja informaciją apie profilio ilgį, profilio skerspjūvį ir apdirbimo užduotis, esančias trimačiame modelyje. Šis automatinis konvertavimas pašalina poreikį įvesti duomenis ranka. Greitai kurkite apdirbimo programas ir lengvai perkelkite jas į mašiną. Remiantis duomenų bazės informacija, konverteris iš karto teisingai sukonfigūruoja profilio  tvirtinimo vietas. 


„Elusoft“ asortimentas apima programinės įrangos produktus, pvz., profilių ilgių optimizavimą, profilių apdirbimą, tvirtinimo elementų valdymą, apdorojimo ciklo optimizavimą (greitai gaminant mažas dalis) ir CSV ir kitas sąsajas. Paslaugų spektras apima: patyrusių inžinierių paramą, seminarus apie eluCad profilio apdirbimo programinę įrangą ir papildomus modulius, produkto konsultacijas pas klientą, specializuotos gamybos programinės įrangos ar specialių sprendimų kūrimą, papildomų funkcijų integravimą į įrenginį, parama probleminėms darbo vietoms, ISO kodo mokymas, programų paleidimas ir frezavimo bei pjovimo rezultatų kokybės stebėjimas. Daugiau informacijos rasite mūsų tinklalapyje www.elusoft.de

Klausti apie prekę
Privalomi laukai - *

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje.
Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Sutinku ×